| ზოგადი ინფორმაცია | |
| ბრენდი: | Samsung |
| მოდელი/PN: | SM-A075FZGGCAU |
| ორი SIM-ბარათის მხარდაჭერა: | დიახ |
| SIM ტიპი: | Nano-SIM |
| ტექნოლოგია: | GSM / HSPA / LTE |
| ქსელი | |
| 4G (LTE): | დიახ |
| 5G: | არა |
| eSIM: | არა |
| ეკრანი | |
| ეკრანის დაცვა: | Gorilla Glass |
| HDR მხარდაჭერა: | არა |
| ეკრანის ფორმატი: | 20:9 |
| დიაგონალი: | 6.7″ |
| გარჩევადობა: | 720 x 1600 |
| პიქსელი თითოეულ ინჩზე: | 262 |
| ეკრანის ტიპი: | PLS LCD |
| განახლების სიხშირე: | 90 Hz |
| სენსორული ეკრანი: | დიახ |
| ფერების რაოდენობა: | 16M |
| სიკაშკაშე: | N/A |
| პროცესორი | |
| პროცესორის მწარმოებელი: | MediaTek |
| პროცესორის/ჩიპსეტის ტიპი: | Helio G99 (6nm) |
| პროცესორის მოდელი: | Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55) |
| ბირთვების რაოდენობა: | 8 |
| მეხსიერება | |
| RAM მოცულობა: | 4 GB |
| შიდა მეხსიერება: | 128 GB |
| მეხსიერების ბარათის მხარდაჭერა: | დიახ |
| კამერა | |
| ძირითადი კამერის რაოდენობა: | 2 |
| მთავარი კამერა MP: | 50 MP |
| მე-2 კამერა MP: | N/A |
| ვიდეო გარჩევადობა : | 1080p @ 30fps. |
| HDR: | დიახ |
| პანორამა: | დიახ |
| ნათება: | დიახ |
| წინა კამერა | |
| სელფის ძირითადი კამერა, MP: | 8 MP |
| წინა კამერის ვიდეოს გარჩევადობა: | N/A |
| კომპლექტაცია | |
| კაბელი: | დიახ |
| ადაპტერი: | არა |
| ინტერფეისი | |
| USB Type-C: | დიახ |
| 3.5 mm Audio Jack: | დიახ |
| სენსორები | |
| გიროსკოპი: | დიახ |
| ბარომეტრი: | არა |
| აქსელერომეტრი: | დიახ |
| კომპასი: | No |
| თითის ანაბეჭდი: | დიახ |
| წყალგამძლე | |
| წყალგამძლეობა: | დიახ |
| წყალგამძლეობის სტანდარტი: | IP54 |
| ელემენტი | |
| რევერსული დამუხტვა: | არა |
| ელემენტის მოცულობა: | 5000 mAh |
| სწრაფი დამუხტვა: | 15W |
| ელემენტის ტიპი: | Li-Ion |
| სამუშაო სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემის ვერსია: | 15 |
| ოპერაციული სისტემა: | Android OS |
| ვიდეო ადაპტერი | |
| გრაფიკული პროცესორი: | Mali-G57 MC2 |
| ხმა | |
| სტერეო ხმა: | N/A |
| მიკროფონი: | დიახ |
| დაკავშირების შესაძლებლობა | |
| Bluetooth: | დიახ |
| Wi-Fi Direct: | დიახ |
| NFC: | არა |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, |
| GPS | |
| BDS: | დიახ |
| Galileo: | დიახ |
| GLONASS: | დიახ |
| Beidou: | დიახ |
| QZSS: | დიახ |
| GPS: | დიახ |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | N/A |
| წონა | |
| წონა: | N/A |
| ფერი | |
| ფერი: | Green |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 24 თვე |
Samsung A075F Galaxy A07 4GB/128GB LTE Duos Green
329,00 ₾
ბრენდი: Samsung
სერია: SM-A075FZGGCAU
RAM: 4 GB
შიდა მეხსიერება: 128 GB
ფერი: Green
გარანტია: 24 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში















Reviews
There are no reviews yet.