| ზოგადი ინფორმაცია | |
| ბრენდი: | Toshiba |
| მოდელი/PN: | GR-RT559WE-PMJ(06) |
| ტიპი: | კომბინირებული მაცივარი-საყინულე |
| კონსტრუქციის ტიპი: | ცალკე მდგომი |
| ხმაურის დონე (დაახლოებით): | 43 dB |
| მაცივრის მახასიათებლები | |
| კარების რაოდენობა: | 2 |
| კლიმატის კლასი: | T |
| კომპრესორის ტიპი: | ინვერტორი |
| თაროს რაოდენობა: | 4 |
| კარის სათავსო: | 5 |
| ბოსტნეულის კალათების რაოდენობა: | 1 |
| შიდა ნათება: | დიახ |
| საყინულის მახასიათებლები | |
| მშრალი ყინვა: | დიახ |
| საყინულის მდებარეობა: | ზედა |
| საყინულის თაროს რაოდენობა: | 1 |
| ყინულის კუბების ფორმა: | დიახ |
| საყინულის კარის სათავსო: | 2 |
| სიმძლავრე | |
| ენერგო-ეფექტურობის კლასი: | A++ |
| ენერგიის წლიური მოხმარება: | 277 kW |
| ტევადობა/მოცულობა | |
| ჯამური მოცულობა: | 411 L |
| სამაცივრე განყოფილების ნეტტო მოცულობა: | 304 L |
| საყინულის სათავსოს ტევადობა: | 107 L |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | 172.3 x 69.1 x 70 cm |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 60 თვე |
Toshiba GR-RT559WE-PMJ (06)
-17%
ბრენდი: Toshiba
მოდელი: GR-RT559WE-PMJ(06)
ტიპი: მშრალი
ჯამური მოცულობა: 411 L
ზომები: 172.3 x 69.1 x 70 cm
გარანტია: 60 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში

















Reviews
There are no reviews yet.