| ზოგადი ინფორმაცია | |
| ბრენდი: | TCL |
| მოდელი/PN: | TRTC-521CDWDB1 |
| კონსტრუქციის ტიპი: | ცალკე მდგომი |
| ეკრანი: | დიახ |
| ხმაურის დონე (დაახლოებით): | 35 dB |
| მაცივრის მახასიათებლები | |
| ენერგო-ეფექტურობის კოეფიციენტი: | A+ |
| კამერების რაოდენობა: | 2 |
| კარების რაოდენობა: | 4 |
| კლიმატის კლასი: | SN/N/ST/T |
| თაროს რაოდენობა: | 3 |
| კარის სათავსო: | 6 |
| ბოსტნეულის კალათების რაოდენობა: | 1 |
| შიდა ნათება: | დიახ |
| სახელური: | დაფარული |
| საყინულის მახასიათებლები | |
| საყინულის მდებარეობა: | ქვედა |
| უჯრის რაოდენობა: | 6 |
| სწრაფი ყინვა: | დიახ |
| მშრალი ყინვის სისტემა: | დიახ |
| გაყინვის სიმძლავრე დღეში: | 10 კგ |
| სიმძლავრე | |
| შემავალი დენის ძაბვა: | 220-240 V |
| შემავალი დენის სიხშირე: | 50 – 60Hz |
| ტევადობა/მოცულობა | |
| ჯამური მოცულობა: | 521 L |
| სამაცივრე განყოფილების ნეტტო მოცულობა: | 351 L |
| საყინულის სათავსოს ტევადობა: | 80 L |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | 190 x 83.3 x 64 cm |
| წონა | |
| წონა: | 94 კგ |
| ფერი | |
| ფერი: | ლურჯი |
| გამაგრილებელი მოწყობილობის მახასიათებლები | |
| მულტი ნაკადი: | დიახ |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 24 თვე |
TCL TRTC-521CDWDB1 Blue
-32%
ბრენდი: TCL
მოდელი: TRTC-521CDWDB1
ტიპი: მშრალი
ჯამური მოცულობა: 521 L
ზომები: 190 x 83.3 x 64 cm
გარანტია: 24 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში





















Reviews
There are no reviews yet.