| ზოგადი ინფორმაცია | |
| ბრენდი: | TCL |
| მოდელი/PN: | F90SDW |
| ტიპი: | მინი მაცივარი |
| კონსტრუქციის ტიპი: | ცალკე მდგომი |
| კონტროლის ტიპი: | მექანიკური |
| ხმაურის დონე (დაახლოებით): | 39-41 dB |
| მაცივრის მახასიათებლები | |
| ენერგო-ეფექტურობის კოეფიციენტი: | A+ |
| კამერების რაოდენობა: | 1 |
| კარების რაოდენობა: | 1 |
| კლიმატის კლასი: | N/ST |
| თაროს რაოდენობა: | 2 |
| კარის სათავსო: | დიახ |
| საყინულის მახასიათებლები | |
| საყინულის მდებარეობა: | ზედა |
| ყინულის ლღვობის სისტემა: | Manual Defrost |
| საყინულის თაროს რაოდენობა: | 1 |
| სიმძლავრე | |
| ვოლტაჟი: | 220-240V / 50Hz |
| ტევადობა/მოცულობა | |
| ჯამური მოცულობა: | 90 L |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | 85 x 48 x 45 mm |
| წონა | |
| წონა: | 22–24 kg |
| ფერი | |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 24 თვე |
TCL Single-Door 85x48x45 90 LT Manual Defrost White
-19%
ბრენდი: TCL
მოდელი: F90SDW
ტიპი: ნახევრად მშრალი
ჯამური მოცულობა: 90 L
ზომები: 85 x 48 x 45 mm
გარანტია: 24 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში















Reviews
There are no reviews yet.