|
გაეცანით პროდუქციის მახასიათებლებს
|
|
| მოდელი |
MDRC211FZF01D
|
| კლიმატის კლასი | SN/N/ST/T |
| ენერგიის მოხმარება | A |
| ფერი | თეთრი |
| ხმაურის დონე | 37db |
| მაცივრის ტიპი |
ნახევრად მშრალი
|
| საყინულე | 143 |
| კალათა | 1 |
| კარის მასალა | რკინა |
| ვოლტაჟობა | 220-240v |
| სიხშირე | 50Hz |
| ტემპერატურის შენარჩუნების დრო | 15სთ |
| ფრეონი, რაოდენობა | R600a, 46g |
| გაყინვის სიმძლავრე | 6.5Kg/24H |
| ქაფწარმოქმნელი ნივთიერება |
ციკლოპენტანი
|
| ენერგიის მოხმარება | 236KWh/Year |
| პროდუქტის ზომა | 600*560*850 |
| ნეტ წონა | 21.5kg |
| სამუშაო ტემპერატურა | |
| ყინვა | -12°C – -30°C |
| მაცივარი | 0°C – 10°C |
| პროდუქციის ზომები: | 600*560*850 |
| ხმაურის დონე: | 37დბ |
| ძრავის ტიპი: |
კვადრო ინვერტორული
|
| გარანტია: 3 | 3 წელი |
Midea MDRC211FZF01D
-24%
ბრენდი: Midea
მოდელი: MDRC211FZF01D
ტიპი: ნახევრად მშრალი
ჯამური მოცულობა: 143 L
ზომები: 600*560*850
გარანტია: 36 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში

















Reviews
There are no reviews yet.