|
ზოგადი ინფორმაცია
|
|
| ბრენდი: | Electrolux |
| მოდელი/PN: | EEA23200L |
| ტიპი: | ჭურჭლის სარეცხი მანქანა |
| კონსტრუქციის ტიპი: | ჩასაშენებელი |
| კონტროლის ტიპი: | ელექტრო / ღილაკები |
| ეკრანი: | არა |
| ტემპერატურის კონტროლი: | არა |
| პარამეტრები | |
| დაყოვნების დრო: | 3 h |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | 81.8 x 45 x 55 cm |
| ჩასაშენებელი ზომები: | 82 – 90 x 45 x 55 cm |
| ჭურჭლის სარეცხი მანქანის მახასიათებლები | |
| განთავსების პარამეტრები: | 10 Sets |
| ჭურჭლის სარეცხი მანქნის სიმძლავრე: | 1950 W |
| მარილის დამატების შუქის ინდიკატორი: | დიახ |
| გავლების დამატების შუქის ინდიკატორი: | დიახ |
| რეცხვის პროგრამები და რეჟიმები | |
| ეკო პროგრამა: | დიახ |
| პროგრამების რაოდენობა: | 6 |
| წარმადობა | |
| წყლის მოხმარება ერთი ციკლისას: | 9.9 L |
| ხმაურის დონე რეცხვა (დაახლოებით): | 46 dB |
| რეცხვის დრო: | 30-240min |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 60 თვე |
Electrolux EEA23200L
-19%
ბრენდი – Electrolux
მოდელი – EEA23200L
ტიპი – ჩასაშენებელი
პროგრამის რაოდენობა – 6
განთავსების პარამეტრები – 10 Sets
გარანტია – 60 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში















Reviews
There are no reviews yet.