|
ზოგადი ინფორმაცია
|
|
| ბრენდი: | Samsung |
| მოდელი/PN: | DW60M5052FW/TR |
| კონსტრუქციის ტიპი: | ცალკე მდგომი |
| კონტროლის ტიპი: | ელექტრო / ღილაკები |
| ეკრანი: | დიახ |
| პარამეტრები | |
| წყალშემაკავებელი: | დიახ |
| სიმძლავრე | |
| ენერგიის მოხმარება ერთ წლის განმავლობაში: | 295 კვტ·სთ |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | 84.5 x 59.8 x 60 cm |
| წონა | |
| წონა: | 46.5 kg |
| ფერი | |
| ფერი: | თეთრი |
| ჭურჭლის სარეცხი მანქანის მახასიათებლები | |
| განთავსების პარამეტრები: | 13 Sets |
| ჭურჭლის სარეცხი მანქნის სიმძლავრე: | 1800 W |
| გაშრობის სისტემა: | Fast Drying |
| ჭურჭლის სარეცხ მანქანაში გარეცხვადი ფილტრი: | დიახ |
| მოსახსნელი სამაგიდო აქსესუარების კალათი: | დიახ |
| მარილის დამატების შუქის ინდიკატორი: | დიახ |
| გავლების დამატების შუქის ინდიკატორი: | დიახ |
| რეცხვის პროგრამები და რეჟიმები | |
| პროგრამების რაოდენობა: | 5 |
| ნახევრად ჩატვირთვა: | დიახ |
| ინტენსიური რეჟიმი: | დიახ |
| სწრაფი რეცხვა: | დიახ |
| ექსტრა ჰიგიენა: | დიახ |
| სტერილიზაცია: | დიახ |
| წარმადობა | |
| წყლის მოხმარება ერთი ციკლისას: | 12 L |
| ხმაურის დონე რეცხვა (დაახლოებით): | 48 |
| ენერგიის დაზოგვა: | დიახ |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 24 თვე |
Samsung DW60M5052FW/TR
-23%
ბრენდი – Samsung
მოდელი – DW60M5052FW/TR
ტიპი – ცალკე მდგომი
პროგრამის რაოდენობა – 5
განთავსების პარამეტრები – 13 Sets
გარანტია – 24 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში





















Reviews
There are no reviews yet.