| ზოგადი ინფორმაცია | |
| ბრენდი: | Samsung |
| მოდელი/PN: | SM-A175FZKCCAU |
| ორი SIM-ბარათის მხარდაჭერა: | დიახ |
| SIM ტიპი: | Nano-SIM |
| ტექნოლოგია: | GSM / HSPA / LTE |
| ქსელი | |
| 4G (LTE): | დიახ |
| 5G: | არა |
| eSIM: | არა |
| ეკრანი | |
| ეკრანის ფორმატი: | 19.5:9 |
| ეკრანის დაცვა: | |
| HDR მხარდაჭერა: | N/A |
| დიაგონალი: | 6.7″ |
| გარჩევადობა: | 1080 x 2340 |
| პიქსელი თითოეულ ინჩზე: | 385 ppi |
| ეკრანის ტიპი: | AMOLED |
| განახლების სიხშირე: | 90 Hz |
| სენსორული ეკრანი: | დიახ |
| ფერების რაოდენობა: | 16M |
| სიკაშკაშე: | 800 nits |
| პროცესორი | |
| პროცესორის მწარმოებელი: | Samsung |
| პროცესორის/ჩიპსეტის ტიპი: | MediaTek Helio G99 (6 nm) |
| პროცესორის მოდელი: | 2× Cortex-A76 @ 2.2 GHz + 6× Cortex-A55 @ 2.0 GHz.) |
| ბირთვების რაოდენობა: | 8 |
| მეხსიერება | |
| RAM მოცულობა: | 6 GB |
| შიდა მეხსიერება: | 128 GB |
| მეხსიერების ბარათის მხარდაჭერა: | დიახ |
| კამერა | |
| ძირითადი კამერის რაოდენობა: | 3 |
| მე-3 კამერა MP: | 2 MP, f/2.4, (macro) |
| მთავარი კამერა MP: | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76″, 0.64µm, AF, OIS |
| მე-2 კამერა MP: | 5 MP, f/2.2, (ultrawide), 1/5.0″, 1.12µm |
| ვიდეო გარჩევადობა : | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| HDR: | დიახ |
| პანორამა: | დიახ |
| ნათება: | დიახ |
| წინა კამერა | |
| სელფის ძირითადი კამერა, MP: | 13 MP, f/2.0, (wide), 1/3.1″, 1.12µm |
| წინა კამერის ვიდეოს გარჩევადობა: | 1080p@30fps |
| კომპლექტაცია | |
| ადაპტერი: | არა |
| კაბელი: | დიახ |
| ინტერფეისი | |
| USB Type-C: | დიახ |
| 3.5 mm Audio Jack: | არა |
| სენსორები | |
| გიროსკოპი: | დიახ |
| ბარომეტრი: | N/A |
| აქსელერომეტრი: | დიახ |
| კომპასი: | დიახ |
| თითის ანაბეჭდი: | დიახ |
| წყალგამძლე | |
| წყალგამძლეობა: | დიახ |
| წყალგამძლეობის სტანდარტი: | IP54 |
| ელემენტი | |
| რევერსული დამუხტვა: | არა |
| ელემენტის მოცულობა: | 5000 mAh |
| სწრაფი დამუხტვა: | დიახ |
| ელემენტის ტიპი: | Li-Po |
| სამუშაო სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემის ვერსია: | 15 |
| ოპერაციული სისტემა: | Android OS |
| ვიდეო ადაპტერი | |
| გრაფიკული პროცესორი: | Mali-G68 MP2 |
| ხმა | |
| სტერეო ხმა: | არა |
| მიკროფონი: | დიახ |
| დაკავშირების შესაძლებლობა | |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi Direct: | დიახ |
| NFC: | დიახ |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| GPS | |
| BDS: | დიახ |
| Galileo: | დიახ |
| GLONASS: | დიახ |
| Beidou: | დიახ |
| QZSS: | დიახ |
| GPS: | დიახ |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | 16.44 x 7.79 x 0.75 cm |
| წონა | |
| წონა: | 192 გ |
| ფერი | |
| ფერი: | ღია ლურჯი |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 24 თვე |
Samsung A175F Galaxy A17 (6GB/128GB) LTE Duos – Light Blue
529,00 ₾
ბრენდი: Samsung
სერია: SM-A175FZKCCAU
RAM: 6 GB
შიდა მეხსიერება: 128 GB
ფერი: ღია ლურჯი
გარანტია: 24 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში















Reviews
There are no reviews yet.