| ზოგადი ინფორმაცია | |
| ტიპი: | კეცვადი სმარტფონი |
| ბრენდი: | Samsung |
| მოდელი/PN: | SM-F966BDBCCAU |
| ორი SIM-ბარათის მხარდაჭერა: | დიახ |
| SIM ტიპი: | Nano-SIM |
| სერია: | Galaxy Z Fold 7 |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| ქსელი | |
| 4G (LTE): | დიახ |
| 5G: | დიახ |
| eSIM: | დიახ |
| ეკრანი | |
| ეკრანის დაცვა: | Gorilla Glass Victus Ceramic 2 |
| ეკრანის ფორმატი: | N/A |
| HDR მხარდაჭერა: | დიახ |
| დიაგონალი: | 8″ |
| გარჩევადობა: | 1968 x 2184 |
| პიქსელი თითოეულ ინჩზე: | 368 |
| ეკრანის ტიპი: | Dynamic AMOLED 2X |
| განახლების სიხშირე: | 120 Hz |
| სენსორული ეკრანი: | დიახ |
| ფერების რაოდენობა: | N/A |
| სიკაშკაშე: | 2600 nits |
| პროცესორი | |
| პროცესორის მწარმოებელი: | Qualcomm |
| პროცესორის/ჩიპსეტის ტიპი: | Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| პროცესორის მოდელი: | Octa-core (2×4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6×3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| ბირთვების რაოდენობა: | 8 |
| მეხსიერება | |
| RAM მოცულობა: | 12 GB |
| შიდა მეხსიერება | 256 GB |
| მეხსიერების ბარათის მხარდაჭერა: | არა |
| კამერა | |
| ძირითადი კამერის რაოდენობა: | 3 |
| მთავარი კამერა MP: | 200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3″, 0.6µm, multi-directional PDAF, OIS |
| მე-2 კამერა MP: | 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom |
| ვიდეო გარჩევადობა : | 8K@30fps, 4K@60fps, 1080p@60/120/240fps (gyro-EIS), 720p@960fps (gyro-EIS), 10-bit HDR, HDR10+ |
| მე-3 კამერა MP: | 12 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1.4µm, dual pixel PDAF |
| HDR: | დიახ |
| პანორამა: | დიახ |
| ნათება: | დიახ |
| წინა კამერა | |
| სელფის ძირითადი კამერა, MP: | 10 MP, f/2.2, 18mm (ultrawide), 1.12µm |
| სელფის ძირითადი კამერა MP: | 10 |
| წინა კამერის ვიდეოს გარჩევადობა: | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| კომპლექტაცია | |
| კაბელი: | დიახ |
| ადაპტერი: | არა |
| ინტერფეისი | |
| 3.5 mm Audio Jack: | არა |
| USB Type-C: | დიახ |
| სენსორები | |
| გიროსკოპი: | დიახ |
| ბარომეტრი: | N/A |
| აქსელერომეტრი: | დიახ |
| კომპასი: | დიახ |
| სიახლოვე: | დიახ |
| თითის ანაბეჭდი: | დიახ |
| წყალგამძლე | |
| წყალგამძლეობა: | დიახ |
| წყალგამძლეობის სტანდარტი: | N/A |
| ელემენტი | |
| რევერსული დამუხტვა: | დიახ |
| ელემენტის მოცულობა: | 4400 mAh |
| სწრაფი დამუხტვა: | დიახ |
| ელემენტის ტიპი: | N/A |
| სამუშაო სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემის ვერსია: | 16 |
| ოპერაციული სისტემა: | Android OS |
| ვიდეო ადაპტერი | |
| გრაფიკული პროცესორი: | Adreno 830 |
| ხმა | |
| სტერეო ხმა: | დიახ |
| ხმამაღლა საუბრის რეჟიმი: | დიახ |
| მიკროფონი: | დიახ |
| დაკავშირების შესაძლებლობა | |
| Bluetooth: | 5.4, A2DP, LE, aptX HD |
| Wi-Fi Direct: | დიახ |
| NFC: | დიახ |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| GPS | |
| BDS: | N/A |
| Galileo: | დიახ |
| GLONASS: | დიახ |
| Beidou: | დიახ |
| QZSS: | N/A |
| GPS: | დიახ |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | გაშლილი: 15.84 x 14.32 x 0.42 სმ; დაკეცილი: 15.84 x 7.28 x 0.89 სმ |
| წონა | |
| წონა: | 215 გ |
| ფერი | |
| ფერი: | Blue Shadow |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 24 თვე |
Samsung Galaxy Z Fold 7 12GB/256GB Blue Shadow
-4%
ბრენდი: Samsung
სერია: SM-F966BDBCCAU
RAM: 12 GB
შიდა მეხსიერება: 256 GB
ფერი: Blue Shadow
გარანტია: 24 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში
| RAM მოცულობა | 12 GB |
|---|---|
| შიდა მეხსიერება | 256 GB |















Reviews
There are no reviews yet.