| ზოგადი ინფორმაცია | |
| ბრენდი: | TCL |
| ეკრანი: | LED |
| კონსტრუქციის ტიპი: | ცალკე მდგომი |
| კონტროლის ტიპი: | ელექტრონული |
| მოდელი/PN: | C340BFGI |
| ტიპი: | კომბინირებული მაცივარი-საყინულე |
| მაცივრის მახასიათებლები | |
| ბოსტნეულის კალათების რაოდენობა: | 1 |
| ენერგო-ეფექტურობის კოეფიციენტი: | D |
| თაროების მასალა: | მინა |
| თაროს რაოდენობა: | 4 |
| კარების რაოდენობა: | 2 |
| კარის სათავსო: | 5 |
| კვერცხის კონტეინერი: | 1 |
| კლიმატის კლასი: | SN/N/ST/T |
| კომპრესორის ტიპი: | ინვერტერი |
| მაცივრის ხმაურის დონე: | 35 dB |
| ფრეონის ტიპი: | R600A |
| შიდა ნათება: | დიახ |
| საყინულის მახასიათებლები | |
| გაყინვის სიმძლავრე დღეში: | 8.5 კგ |
| მშრალი ყინვის სისტემა: | დიახ |
| საყინულის მდებარეობა: | ქვედა |
| საყინულის შეფასება (ვარსკვლავები): | 3 |
| უჯრის რაოდენობა: | 3 |
| სიმძლავრე | |
| ენერგიის მოხმარება: | 0.903 kW/h |
| ენერგო-ეფექტურობის კლასი: | A++ |
| ტევადობა/მოცულობა | |
| სამაცივრე განყოფილების ნეტტო მოცულობა: | 223 L |
| საყინულის სათავსოს ტევადობა: | 117 L |
| ჯამური მოცულობა: | 340L |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | 203 x 59.5 x 64.8 cm |
| წონა | |
| წონა: | 69 კგ |
| ფერი | |
| ფერი: | Ash Grey |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 24 თვე |
TCL C340BFGI Ash Grey
-17%
ბრენდი: TCL
მოდელი: C387BFGI
ტიპი: მშრალი
ჯამური მოცულობა: 340 L
ზომები: 203 x 59.5 x 64.8 cm
გარანტია: 24 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში


















Reviews
There are no reviews yet.