| ზოგადი ინფორმაცია | |
| ბრენდი: | TCL |
| ეკრანი: | LED |
| კონსტრუქციის ტიპი: | ცალკე მდგომი |
| კონტროლის ტიპი: | ელექტრონული |
| მოდელი/PN: | C620SBWG |
| ტიპი: | კომბინირებული მაცივარი-საყინულე |
| მაცივრის მახასიათებლები | |
| ბოსტნეულის კალათების რაოდენობა: | 3 |
| ენერგო-ეფექტურობის კოეფიციენტი: | D |
| თაროების მასალა: | მინა |
| თაროს რაოდენობა: | 4 |
| კარების რაოდენობა: | 2 |
| კარის სათავსო: | 2 |
| კლიმატის კლასი: | SN/N/ST/T |
| კომპრესორის ტიპი: | ინვერტერი |
| მაცივრის ხმაურის დონე: | 35 dB |
| ფრეონის ტიპი: | R600A |
| შიდა ნათება: | დიახ |
| წყლის დისპენსერის მოცულობა: | 2.3 ლ |
| საყინულის მახასიათებლები | |
| გაყინვის სიმძლავრე დღეში: | 11 კგ |
| მშრალი ყინვის სისტემა: | დიახ |
| საყინულის მდებარეობა: | ქვედა |
| საყინულის შეფასება (ვარსკვლავები): | 3 |
| სიცივის ავტომატური შენარჩუნების დრო (საათი): | 6 სთ |
| უჯრის რაოდენობა: | 3 |
| სიმძლავრე | |
| ენერგიის მოხმარება: | 1.029 kW/h |
| ენერგო-ეფექტურობის კლასი: | A++ |
| ტევადობა/მოცულობა | |
| სამაცივრე განყოფილების ნეტტო მოცულობა: | 365 L |
| საყინულის სათავსოს ტევადობა: | 240 L |
| ჯამური მოცულობა: | 605 L |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | 185 x 91.3 x 68 cm |
| წონა | |
| წონა: | 99 კგ |
| ფერი | |
| ფერი: | Galaxy Grey |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 24 თვე |
TCL C620SBWG Galaxy Grey
-19%
ბრენდი: TCL
მოდელი: C620SBWG
ტიპი: მშრალი
ჯამური მოცულობა: 605 L
ზომები: 185 x 91.3 x 68 cm
გარანტია: 24 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში
























Reviews
There are no reviews yet.