|
ზოგადი ინფორმაცია
|
|
| ბრენდი: | Electrolux |
| მოდელი/PN: | EEM48300L |
| ტიპი: | ჭურჭლის სარეცხი მანქანა |
| კონსტრუქციის ტიპი: | ჩასაშენებელი |
| კონტროლის ტიპი: | ელექტრო / ღილაკები |
| პარამეტრები | |
| ტემპერატურის დონეები: | 3 |
| სიმძლავრე | |
| ვოლტაჟი: | 220 – 240 V |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | 82 x 60 x 55 cm |
| წონა | |
| წონა: | 34.9 kg |
| ფერი | |
| ფერი: | თეთრი |
| ჭურჭლის სარეცხი მანქანის მახასიათებლები | |
| განთავსების პარამეტრები: | 14 Sets |
| ჭურჭლის სარეცხი მანქნის სიმძლავრე: | 1950 W |
| მარილის დამატების შუქის ინდიკატორი: | დიახ |
| გავლების დამატების შუქის ინდიკატორი: | დიახ |
| რეცხვის პროგრამები და რეჟიმები | |
| პროგრამების რაოდენობა: | 8 |
| წარმადობა | |
| წყლის მოხმარება ერთი ციკლისას: | 10.5 L |
| ხმაურის დონე რეცხვა (დაახლოებით): | 46 dB |
| რეცხვის დრო: | 240 წთ |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 60 თვე |
Electrolux EEM48300L
-19%
ბრენდი – Electrolux
მოდელი – EEM48300L
ტიპი – ჩასაშენებელი
პროგრამის რაოდენობა – 8
განთავსების პარამეტრები – 14 Sets
გარანტია – 60 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში





















Reviews
There are no reviews yet.