|
ზოგადი ინფორმაცია
|
|
| ბრენდი: | Electrolux |
| მოდელი/PN: | ESM64831SX |
| კონსტრუქციის ტიპი: | ცალკე მდგომი |
| კონტროლის ტიპი: | ელექტრონული |
| ძრავის ტიპი: | ინვერტორული |
| პარამეტრები | |
| ტემპერატურის დონეები: | 4 |
| ავტომატური გამორთვა: | დიახ |
| დაყოვნების დრო: | 1 – 24 სთ |
| წყალშემაკავებელი: | დიახ |
| ანტიბაქტერიული: | დიახ |
| სიმძლავრე | |
| შემავალი დენის ძაბვა: | 220-240 V |
| ზომები | |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): | 85 x 59.8 x 62.2 cm |
| ფერი | |
| ფერი: | ვერცხლისფერი |
| ჭურჭლის სარეცხი მანქანის მახასიათებლები | |
| განთავსების პარამეტრები: | 14 Sets |
| ჭურჭლის სარეცხი მანქნის სიმძლავრე: | 1950 W |
| გაშრობის სისტემა: | AirDry Technology |
| მარილის დამატების შუქის ინდიკატორი: | დიახ |
| გავლების დამატების შუქის ინდიკატორი: | დიახ |
| მანქანის მახასიათებლები | |
| რეცხვის კლასი: | A |
| რეცხვის პროგრამები და რეჟიმები | |
| წინასწარ გავლება: | დიახ |
| ინტენსიური პროგრამა: | დიახ |
| ეკო პროგრამა: | დიახ |
| პროგრამების რაოდენობა: | 8 |
| ექსტრა ჰიგიენა: | დიახ |
| წარმადობა | |
| რეცხვის დრო: | 160 წთ |
| გარანტია | |
| გარანტია ფიზიკური პირისთვის: | 60 თვე |
Electrolux ESM64831SX
-20%
ბრენდი – Electrolux
მოდელი – ESM64831SX
ტიპი – ცალკე მდგომი
პროგრამის რაოდენობა – 8
განთავსების პარამეტრები – 14 Sets
გარანტია – 60 თვე
-
უფასო მიწოდება მთელ საქართველოში















Reviews
There are no reviews yet.